Naujienos

Parengti viešosios politikos pasiūlymai

Projekto CS4Welfare parengti pasiūlymai, kaip skatinti piliečių įsitraukimą į mokslinių tyrimų procesus siekiant spręsti socialinės gerovės problemas ir kuriant viešąją vertę.

Parengtos metodinės gairės mokslininkams, bendruomenėms ir piliečiams

Metodinės gairės mokslinikams, bendruomenėms ir piliečiams parengtos projekto „Piliečių mokslas kaip inovatyvi piliečiųdalyvavimo forma kuriant gerovės visuomenę“ apimtyje.

Nacionalinis seminaras "PILIEČIŲ MOKSLAS KURIANT SOCIALINĘ GEROVĘ"

Data: 2021-12-13
2021 m. gruodžio 13 d. 14:00 kviečiame į projekto  „Piliečių mokslas kaip inovatyvi piliečių dalyvavimo forma kuriant gerovės visuomenę“ organizuojamą nacionalinį seminarą "PILIEČIŲ MOKSLAS KURIANT SOCIALINĘ GEROVĘ"

Seminaras "Mokslininkų įtrauktis į vietines ir tarptautines akademines bendruomenes"

Mokslo vertinimas Lietuvoje nuolat sulaukia karštų diskusijų, jas paskatina mokslo vertinime nuolat vykstantys tobulinimai. Jie apima ne tik porą dešimtmečių gludintą formalųjį vertinimą, bet ir jau porą praėjusių palyginamųjų ekspertinių vertinimų. Pasku

Kaip mažinti atskirtį tarp mokslo ir visuomenės?

Atskirtis tarp mokslo ir visuomenės niekada nebuvo tokia ryški kaip COVID-19 krizės metu. Visuomenės spaudimas greitai gauti mokslo atsakymus klausimais, turinčiais įtakos jų gyvenimui, auga. O prieštaringa bei kintanti informacija (pvz.: kaukių devėjimo

Kas naujo #CitizenScience mokymuose

Data: 2021-10-06
Kas naujo #CitizenScience mokymuose: nuo #OpenScience iki #Engagement Prisijunkite prie artėjančio „EU-Citizen.Science“ renginio, kuriame aptarsite piliečių mokslo mokymo išteklius ir naujoves!

Augantis piliečių mokslo populiarumas pasaulyje

Data: 2021-01-02
Piliečių mokslo asociacijos viena iš steigėjų prof.dr. Eglė Butkeviečienė LRT.lt pasakojo apie augantį piliečių mokslo populiarumą pasaulyje bei būdus kaip piliečiai gali dalyvauti mokslinių tyrimų procesuose.

CS4Welfare projekto grupė ieško bendruomenių Lietuvoje

Data: 2021-01-10
CS4Welfare projekto grupė ieško bendruomenių Lietuvoje norinčių dalyvauti mokslininkų kuruojamame Veiklos tyrime dalyvaujant (angl. Participatory action research). 

Lietuvos Mokslo tarybos finansuojamą piliečių mokslo projektą

Data: 2020-04-01
Lietuvos Mokslo tarybos finansuojamą piliečių mokslo projektą "Piliečių mokslas kaip inovatyvi piliečių dalyvavimo forma kuriant gerovės visuomenę (CS4Welfare)".