Naujienos

Seminaras "Collaboration and participation perspectives for open research in the Baltics"

Data: 2022-10-19

Spalio 25d. 15val. vyks tarptautinis LibOCS internetinis seminaras „Bendradarbiavimo perspektyvos atvirajame moksle Baltijos šalyse: tyrėjai, piliečiai, bibliotekininkai kaip partneriai“ (angl. „Collaboration and participation perspectives for open research in the Baltics: researchers, citizens, librarians as partners“).

Tarptautinės Atvirosios prieigos savaitės proga vyksiančiame seminare dalyviai įgis platesnį supratimą apie piliečių įtraukimo į atvirojo mokslo procesą svarbą ir naudą. Mokslo darbuotojų, piliečių ir atminties institucijų darbuotojų partnerystė įgalina atvirojo mokslo kultūros vystymąsi ir žinių visuomenės augimą, taip pat tausoja laiko ir energijos išteklius, reikalingus didelės apimties moksliniams tyrimams.

Vienas svarbiausių LibOCS projekto tikslų – įgalinti bibliotekas savo kompetencijomis ir paslaugomis prisidėti prie mokslo kūrimo. Seminare pasidalinsime dviejų LibOCS projekto metu atliktų tyrimų, kuriuose Baltijos šalių mokslininkai, savanoriai ir atminties institucijų specialistai dalyvavo, rezultatais.

Internetinis seminaras organizuojamas LibOCS („Universitetų bibliotekos, stiprinančios akademinės bendruomenės ir visuomenės ryšį per pilietinį mokslą Baltijos šalyse“) komandos, kurios partneriai – Tartu universiteto biblioteka, Talino technikos universitetas, Kauno technologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Latvijos universitetas, Web2Learn ir Immer Besser GmbH.

Kur: Zoom platforma (užsiregistravę gausite el. laišką su informacija apie sesiją ir nuorodą į renginį Zoom platformoje).

Kada: antradienį, spalio 25 d.

Laikas: 15.00 EEST (trukmė ~ 90 min.)

Tikslinė auditorija: Baltijos šalių universitetų ir mokslinių tyrimų institutų darbuotojai, mokslininkai, doktorantai, dėstytojai, mėgėjai tyrėjai, mėgėjiškų mokslo projektų vykdytojai, akademinių ir viešųjų bibliotekų darbuotojai bei kitų atminties institucijų specialistai ir kiti suinteresuoti asmenys.

Renginio kalba: anglų.

Registracija privalomaREGISTRUOTIS Į SEMINARĄ

Registracijos informacija bus naudojama tik internetiniam seminarui organizuoti ir po renginio bus ištrinta.

Renginys bus įrašomas. Įrašas bus viešai prieinamas Latvijos universiteto bibliotekos “YouTube” kanale ir LibOCS svetainėje. Jei nepageidaujate, kad Jūsų vaizdo ir garso įrašai būtų matomi viešai, renginio metu rekomenduojame išjungti kamerą ir mikrofoną.

Projektas įgyvendinamas remiant „Erasmus+“ strateginės partnerystės programai. Projekto numeris: Nr. 2021-1-EE01-KA220-HED-000031125.

Renginio nuoroda Facebooke.

Kontaktinis asmuo:
Gita Rozenberga
The Library of the University of Latvia
LibOCS project (Latvia)
E-mail: gita.rozenberga@lu.lv